22 maja 2024

Roberlo otwiera nową filię w Polsce

1 min read

Roberlo, lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów powłok dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej, ogłosił otwarcie nowej filii w Polsce. Celem tej ekspansji jest konsolidacja i umocnienie pozycji firmy na polskim rynku, rozbudowa sieci dystrybucyjnej oraz dywersyfikacja oferty produktowej. To posunięcie umacnia renomę Roberlo jako globalnego lidera w kompleksowych rozwiązaniach naprawczych, wykorzystujących najnowsze technologie i podkreśla dążenie firmy do dostarczania usług dostosowanych do lokalnych potrzeb rynku. Oddział w Polsce ma za zadanie oferować elastyczne rozwiązania, dopasowane do specyficznych wymagań polskich klientów i użytkowników, co potwierdza niezachwiane zobowiązanie Roberlo do zadowolenia klientów i efektywności operacyjnej.

Llorenç Juher, dyrektor Roberlo, podkreślił, że „Polska od dawna jest kluczowym rynkiem europejskim dla naszej firmy. Dzięki powstaniu Roberlo Polska, stajemy się bardziej dostępni dla naszych klientów, co pozwoli nam lepiej zrozumieć ich wymagania i preferencje”.

Z kolei Tomasz Krupa, menedżer ds. Rozwoju Dystrybucji Roberlo Polska, zapewniał, że „głównym celem jest zapewnienie polskim klientom szerokiego dostępu do nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań malarskich”.

Uruchomienie Roberlo Polska podkreśla zaangażowanie firmy w poprawę swojej pozycji na rynku i dostarczanie produktów oraz usług najwyższej jakości.